Trip Planner:   Europe  /  Poland  /  Western Poland  /  Lubusz Province  /  Nowa Sol  /  Winnica Kinga

Winnica Kinga, Nowa Sol

4.8
#7 of 10 in Wineries in Poland
Winery / Vineyard · Hidden Gem · Food & Drink
Winnica Kinga is located in Nowa Sol. Take a look at our Nowa Sol vacation builder website to schedule your visit to Winnica Kinga and learn about what else to see and do during your holiday.
Create an itinerary including Winnica Kinga

Winnica Kinga reviews

Rate this attraction
TripAdvisor traveler rating
TripAdvisor traveler rating 4.5
8 reviews
Google
4.7
Google
 • Wspaniałe miejsce dla kogoś, kto chce nie tylko pić wino, lecz również poznać jego produkcję, tajniki jego wytwarzania i dowiedzieć się, np. kto jest największym wrogiem plantatora winogron. Przesympatyczny pan Robert, właściciel, prawdziwy pasjonat swojej pracy, (chętnie dzieli się wiedzą!) twierdzi, że picie wina w samotności to pijaństwo, dopiero picie wina w dobrym towarzystwie to prawdziwa degustacja. Coś w tym jest...😁 Warto więc odwiedzić to miejsce z miłym towarzystwem, pospacerować wśród upraw, skosztować regionalnych potraw (gołąbki w liściach winogron!) czy odwiedzić środek Odry...
 • Wspaniały , choć króciutki pobyt w cudnym, przyjaznym miejscu . Gospodarstwo świetnie urządzone- na niewielkim terenie dużo zacisznych kącików do spędzenia czasu w romantycznym odosobnieniu, ale znajdzie się miejsce i na większe biesiady. Winnica, zioła, fajnie wykorzystane dekoracyjne i użytkowe starocie, dbałość o szczegóły, ale bez zadęcia, czyściutkie pokoiki i łazienki. Bardzo sympatyczni i wciąż uśmiechnięci właściciele, doskonała , obfita kuchnia , podlana suto własnej produkcji winem - czegóż chcieć więcej ? A to wszystko w bardzo umiarkowanych cenach i duuużo bliżej, niż w Toskanii.
 • Build a trip
  Tell us where and when you
  want to go, we will build
  the best sightseeing itinerary
 • Refine it
  You have complete flexibility on your destinations and itinerary
 • Book as a package
  Use our travel agents to get
  package savings and hassle free booking
 • Enjoy your trip!
  Enjoy our 24x7
  on-trip assistance